1. Co robi asystent studia?

Nasz asystent doskonale zna studio i pomoże w kwestiach organizacyjnych, nie odpowie natomiast na pytanie fotografa na temat ustawienia światła, ani nie może w takiej sytuacji: “chciałbym zrobić takie zdjęcie, może Pani tak ustawić światła, by tak wyszło?”.

2. Co robi asystent fotografa?

Zakres obowiązków asystenta fotografa jest określona przez fotografa indywidualnie, najczęściej są to prace organizacyjne na planie.

3. Co robi asystent światła?

Jest to specjalista, który pomoże ustawić światło, zna możliwości sprzętu oraz techniczne triki dotyczące oświetlenia.

4. Jaka jest powierzchnia studia?

Studio 4MC to 180 metrów kreatywnej przestrzeni! W studio znajdziesz 3 scenografie inspirowane stylem Wabi Sabi oraz białą cykloramę. O szczegóły dopytaj Natkę, która opiekuje się studiem i klientami! 🙂

5. Czy w studio jest klimatyzacja?

Nasze studio jest w pełni klimatyzowane 🙂 w zimę cieplutko, latem lodóweczka jeśli tak lubisz!

6. Co jest w cenie wynajmu studia?
Czy meble są do dyspozycji?

180 m powierzchni studia wraz z meblami oraz cykloramą, asystent studia, sprzęt fotograficzny, klimatyzacja, scenografia, wifi, głośnik marshall, kawa, herbata, woda i coś słodkiego. W cenie jest również sprzęt fotograficzny szczegóły możesz znaleźć tutaj

7. Czy na terenie studio znajduje się parking?

Oferujemy dwa miejsca parkingowe (29 i 31) na parkingu zamkniętym. Jeśli chcesz skorzystać z miejsc parkingowy zadzwoń do Natki, która zejdzie z kartą wstępu i umożliwi wjazd na parking. Niestety więcej miejsc nie zapewniamy 🙂  jest możliwość parkowania wzdłuż ul. Mińskiej oraz na parkingu Soho Factory. Masz dużo rzeczy i potrzebujesz je wypakować z auta? Nie ma problemu na 20 minut możesz zaparkować pod wejściem do budynku.

8. Prąd w studiu

W studiu znajdują się tylko gniazda elektryczne o standardowym napięciu.

9. Jak do nas trafić?

Studio znajduje się na terenie warszawskiego SOHO na ulicy Mińskiej 25. Jeśli chcesz nas odwiedzić wejdź do wysokiego szarego wieżowca, po prawej stronie miniesz recepcje (w razie potrzeby bardzo miła Panią bądź Pana, pokierują Cię do nas). Jeśli minąłęś / minęłaś recepcje to znaczy, że po prawej stronie widzisz windy. Zapraszamy na 5 piętro, po wyjściu z wind kieruj się w lewo na samym końcu korytarza jest lokal 535 – to MY!

PAMIĘTAJ!

Jeżeli tematyka sesji zdjęciowej lub nagrania wymagać będzie użycia dodatkowych dekoracji (np. sztucznego śniegu, konfetti) Najemca zobowiązany jest do zapłacenia 100 zł za sprzątanie, którego podejmie się Wynajmujący po opuszczeniu studia przez Najemcę. Pomieszczenie i wyposażenie studia należy zwrócić w takim stanie jak przed rozpoczęciem użytkowania. Oznacza to, że należy: wyłączyć sprzęt i umieścić na właściwym miejscu, przenieść przesunięte meble oraz starannie złożyć sprzęt i elementy dekoracyjne.