Czy mogę obejrzeć studio wcześniej?

Oczywiście! Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 577 251 144 lub mailowo  info@studio4mc.pl, aby umówić się z nami na wcześniejsze obejrzenie studia.

Jaka jest cena studia?

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem studia.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak, można u nas płacić kartą. Przypominamy, że przy płatności z góry przelewem, otrzymujesz od nas 10% rabatu (bez możliwości odwołania rezerwacji). NIE przyjmujemy płatności gotówką.

Co robi asystent studia?

Asystent studia doskonale zna studio i pomoże w kwestiach organizacyjnych, nie odpowie natomiast na pytanie fotografa na temat ustawienia światła, ani nie może w takiej sytuacji: “Chciałbym zrobić takie zdjęcie, może Pani tak ustawić światła, by tak wyszło?”.

Co robi asystent fotografa?

Zakres obowiązków asystenta fotografa jest określona przez fotografa indywidualnie, najczęściej są to prace organizacyjne na planie. Jeśli chciałbyś, aby podczas wynajmu towarzyszył Ci asystent fotografa, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiej potrzeby.

Co robi asystent światła?

Jest to specjalista, który pomoże ustawić światło, zna możliwości sprzętu oraz techniczne triki dotyczące oświetlenia. Jeśli chciałbyś, aby podczas wynajmy towarzyszył Ci asystent oświetlenia, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiej potrzeby.

Ile w studio jest pomieszczeń?

Studio to jedna otwarta przestrzeń, która podczas wynajmu jest w całości dostępna tylko dla Ciebie. Więcej informacji o wnętrzach studia znajdziesz w zakładce Wnętrza.

Jak do nas trafić?

Studio znajduje się na terenie warszawskiego SOHO na ulicy Mińskiej 25. Jeśli chcesz nas odwiedzić wejdź do wysokiego szarego wieżowca, po prawej stronie miniesz recepcje (w razie potrzeby bardzo miła Panią bądź Pana, pokierują Cię do nas). Jeśli minąłęś / minęłaś recepcje to znaczy, że po prawej stronie widzisz windy. Zapraszamy na 5 piętro, po wyjściu z wind kieruj się w lewo na samym końcu korytarza jest lokal 535 – to MY!

Czy blisko studia można coś zjeść?

Tak, zdecydowanie. Na terenie Soho, dosłownie kilka kroków obok naszego studia znajdziesz Warszawę Wschodnią by Mateusz Gessler, gdzie w cenie 35 zł zjesz lunch (zupę, danie główne i deser). Polecamy! 🙂

Jaka jest powierzchnia studia?

Studio 4MC to 180 metrów kreatywnej przestrzeni! W studio znajdziesz 3 scenografie inspirowane stylem Wabi Sabi oraz białą cykloramę. O szczegóły dopytaj Natkę, która opiekuje się studiem i klientami! 🙂

Czy w studio jest klimatyzacja?

Nasze studio jest w pełni klimatyzowane 🙂 w zimę cieplutko, latem lodóweczka jeśli tak lubisz!

Co jest w cenie wynajmu studia?
Czy meble są do dyspozycji?

180 m powierzchni studia wraz z meblami oraz cykloramą, asystent studia, sprzęt fotograficzny, klimatyzacja, scenografia, wifi, głośnik marshall, kawa, herbata, woda i coś słodkiego. W cenie jest również sprzęt fotograficzny szczegóły możesz znaleźć tutaj

Czy na terenie studio znajduje się parking?

Oferujemy dwa miejsca parkingowe (1 i 31) na parkingu zamkniętym. Jeśli chcesz skorzystać z miejsc parkingowy zadzwoń do Natki, która zejdzie z kartą wstępu i umożliwi wjazd na parking. Niestety więcej miejsc nie zapewniamy 🙂  jest możliwość parkowania wzdłuż ul. Mińskiej oraz na parkingu Soho Factory. Masz dużo rzeczy i potrzebujesz je wypakować z auta? Nie ma problemu chwilę możesz zaparkować pod wejściem do budynku.

Jakie są dostępne gniazda z prądem?

W studiu znajdują się tylko gniazda elektryczne o standardowym napięciu.

Prosimy pamiętaj!

Jeżeli tematyka sesji zdjęciowej lub nagrania wymagać będzie użycia dodatkowych dekoracji (np. sztucznego śniegu, konfetti) Najemca zobowiązany jest do zapłacenia 150 zł za sprzątanie, którego podejmie się Wynajmujący po opuszczeniu studia przez Najemcę. Pomieszczenie i wyposażenie studia należy zwrócić w takim stanie jak przed rozpoczęciem użytkowania. Oznacza to, że należy: wyłączyć sprzęt i umieścić na właściwym miejscu, przenieść przesunięte meble oraz starannie złożyć sprzęt i elementy dekoracyjne.