Studio 4MC

Studio znajduje się na terenie warszawskiego SOHO na ulicy Mińskiej 25.

Jak już wjedziesz na 5 piętro kieruj się na lewo 🙂 Za drzwiami czeka na Ciebie 180 metrów kreatywnej przestrzeni! Potrzebujesz światła? Idealnie trafiłeś/trafiłaś u nas okna znajdziesz na dwóch z czterech ścian, od strony wschodnio-południowej oraz zachodnio-północnej. Mamy też małe okno w części “goodvibes”. W studio są 3 kreatywne przestrzenie w stylu wabi sabi oraz cyklorama. Szczegóły znajdziesz w opisach poniżej.

Co znajdziesz w naszym studio?

Dużo światła, naprawdę dużo dobrego światła! 3 artystyczne ściany ( Venice – ściana wschodnio-południowa , Ocean – ściana zachodnio-północna, Loft – zachodnio-północna bez wyraźnej ekspozycji na słońce). Białą cykloramę na ścianie wschodnio-południowej o rozmiarze: 4,5 x 4,5 m. Betonową w podłogę, 2 stanowiska do makeupu oraz 2 garderoby. 2 drewniane stoły w stylu loft, 1 białe biurko, meble do scenografii (sofy, fotele, kwiaty i wiele innych). Mock up kuchni do zdjęć w stylu loft (brak możliwości gotowania – narazie 😉 ). Sprzęt fotograficzny (szczegóły zakłada cennik i sprzęt) oraz tła kartonowe. Wifi, kawa/herbata oraz coś słodkiego do kawy.

Co jeszcze?
Klimatyzacja centralna, fajnie prawda?
Głośnik Marshall, rzutnik, smart TV 65”, monitor Eizo, wiatrak oraz bardzo dużo dobrej energii! 

Do wspólnej przestrzeni z naszymi sąsiadami należą:

Dwie kuchnie (mikrofale, dyspozytory wody, ekspres do kawy, lodówka, wygodne stoły i krzesła), toalety, winda towarowa oraz 3 windy osobowe.

Zastanawiasz się czy Soho to miła okolica? Tylko zerknij na tę zdjęcia! Jesteśmy w sercu warszawskiej pragi, miejscu spotkań. Możesz tutaj dobrze zjeść, posłuchać muzyki na żywo, spacerować, a jak potrzebujesz puszki coli zero, to na terenie jest 3 Żabki i Stokrotka! 

Przestrzeń East Coast

Przestrzeń West Coast

Loftowa przestrzeń z niebieską ścianą i łóżkiem w przestrzeni West Coast w Studio 4mc. Studio fotograficzne w Warszawie.
Loftowa przestrzeń z niebieską ścianą i łóżkiem w przestrzeni West Coast w Studio 4mc. Studio fotograficzne w Warszawie.

Plan studia

Plan Studia 4mc